Üye Girişi   Üye Kaydı   English  
 
 
 
   
 
Kimyasallar Kimyasal Ürünler Makina ve Ekipmanlar Danışmanlık Arama KMO
 
ÜRÜN ADI CAS NO IUPAC ADI EINECS NO ELEMENT NO UN NO FİRMA

Gelişmiş Arama
 
 
   
 
   
 
   
 
 

Firma Listesi

Harfe göre göster: A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  R  S  T  U  V  Y  Z  Hepsi

Şirket Logosu Şirket Adı Şirket Tanıtımı
3M San. ve Tic. A.Ş. 3M CUNO Filtrasyon Sistemleri ile daha güvenli ve daha ekonomik çözümler…
3M Filtrasyon Sistemleri yaratıcı çözümleri ve geniş yelpazede sunduğu filtrasyon ürünleri ile ticari boyalardan yüksek kalite ve kapasiteli boya ve kaplamalara dek en zorlayıcı işlemlerde üreticilerin en büyük yardımcısı olmaya devam ediyor.
Türkiye’nin yıllık büyüme hızına paralel bir artış ile büyüyen mürekkep, oto, sanayi, deniz ve dekoratif boya sektörünün ihtiyaçlarını en zor uygulama düzeylerinde bile karşılayan 3M’in CUNO Filtrasyon Sistemleri, sunduğu geniş yelpazedeki ürün gamı ile daha uzun filtre ömrü ve daha yüksek dayanım sağlarken, işgücü kullanımında azalma sağlıyor. Toplam filtrasyon ve kalite maliyetlerini düşürerek üreticilere ekonomik kazanç sağlayan 3M, aynı zamanda çalışanların tehlikeli maddelere maruz kalma oranlarını ciddi bir oranda düşürerek iş güvenliği ve sağlık alanında rakiplerinden bir adım daha öne çıkıyor. Derinlik filtrasyonu ile düzgün ya da dereceli filtreleme sayesinde reçine, boya, vernik ve mürekkepleri jelimsi kirliliklerden daha verimli bir şekilde arındırılmasını sağlıyor. Ticari boyalardan yüksek kalitede otomotiv finisaj boyalarına, yüksek kapasiteli magnetik kaplamalardan en iyi kalitedeki mürekkeplerin üretimlerine kadar 3M CUNO Filtrasyon Ürünleri en zorlayıcı filtrasyon işlemlerinde bile üreticilerin en büyük yardımcısı oluyor. 3M CUNO Filtrasyon Ürünlerinin uygulama alanları; otomotiv, e-coat, fosfat, parlatıcı yüzey kaplama, katı/renk, vernik; metalik ve mika bazlı formüller için çözümler, boya koruma, reçineler, teneke ve kömür kaplama, cam kaplama, ayna arkası kaplama, mürekkep, InkJet Mürekkepleri, cilalar ve tutkallar olarak göze çarpıyor.
3M CUNO Filtrasyon Ürünler ile ilgili 3M Filtrasyon Sistemleri Bölümü Kıdemli Pazarlama Koordinatörü Meriç Karacaaev; “Yaratıcılık uzmanı 3M’in önemli bir ürünü olan 3M CUNO Filtrasyon Sistemleri, düzenli olarak endüstri tarafından gelen talepler doğrultusunda kendini geliştiren bir yapıya sahip. Bu özelliği ile 3M Filtrasyon Sistemleri üreticilerin tüm ihtiyaçlarına rahatlıkla cevap verebiliyor” dedi. Uzun yıllar boyunca boya ve kaplama üreticilerinin seçkin ürünlerinin üretiminde daha verimli ve etkin süreçlere sahip olabilmeleri için 3M CUNO Filtrasyon Sistemlerini tercih ettiklerini belirten Karacaaev, 1912 yılından bu yana tüm dünyada güvenle kullanılan CUNO markasının Türkiye’de sektörün geniş bir kısmı tarafından tercih edildiğini söyledi. 3M CUNO Filtrasyon Sistemleri kendini kanıtlamış ünlü markaları Micro-Klean III, Betapure, Beta-Klean, PolyKLEAN, CTG-Klean Pack, Zeta Plus, DuoFLO, Bags, Oil Absorber olarak yer alıyor.
3M - CUNO
Temelleri 1912 yılına dayanan CUNO markası, Charles Cuno tarafından bulunmuştur. O dönemde üretimin büyük bölümü otomotiv pazarında yapılsa da, şirket büyüyüp, motor ve hidrolik metal filtreleri gibi yeni ürünler geliştirmiştir. 1986 yılında Cuno Commercial Intertech'in bir parçası olmadan evvel, filtreleme ve ayrıştırma işlemleri 1960'lı yıllarda şirketin odak noktası olmuştur. 1 Ağustos 2005 tarihinde Cuno, 3M tarafından satın alınarak, Cuno'nun ayrıştırma ve filtrelemedeki deneyimi 3M'in yenilikçi malzemeleri ile birleşmiş ve dünyada çapındaki müşteriler için yepyeni bir çözüm ortağı oluşmuştur. 3M CUNO'nun sekiz tane üretim tesisi- Amerika, Avrupa, Japonya, Brezilya ve Avustralya - bulunmaktadır.. Dünyanın her yerinde bulunan satış ofisleri ile, yıllık %7-8 oranında büyüyen 3 milyar dolarlık bir pazara hizmet vermektedir.
3M CUNO Filtrasyon Sistemleri
3M Cuno Filtreleme Sistemleri, daha uzun filtre ömrü ve daha yüksek dayanım sağlarken, işgücü kullanımında azalma sağlıyor. Kolay kurulabilen ve kirleticileri güçlü şekilde tutabilen filtrelerin kartuşları geri dönüşüme izin veriyor. 3M Cuno Filtreleme Sistemleri, sıvı filtrasyonundaki farklı ihtiyaçlara geniş ürün yelpazesiyle çözümler sunuyor. 3M CUNO filtrasyon ürünleri su arıtımı, elektrik üretimi, parça yıkama ve mikro temizleme, cilalama ve talaşlı üretim endüstrisi, çelik fabrikaları, alüminyum folyo imalatı, metal işlemeleri ve kağıt üretimi gibi birçok farklı alandaki uygulamalarda yoğun olarak kullanılıyor. Ürün, endüstride geniş bir aralıktaki uygulamaya filtrasyon ve ayrıştırma çözümleri sunuyor. Suyun berraklaştırma prosesinden, doğalgazdan kirletici katıların ayrılmasına kadar tüm işlemlerde 3M CUNO Filtrasyon Ürünleri kullanılabiliyor. Ürün gamında; kimya/petrokimya, yağ, benzin, boya-kaplama ve güç üretimi işlemleri için kullanılabilecek filtreleme sistemleri de yer alıyor.
3M Türkiye hakkında
Yüzyılı aşkın süredir hayatı kolaylaştıran binlerce yenilikçi ürünün mucidi olan 3M, 1987 yılından bu yana Türkiye’de 300’den fazla çalışanı ile faaliyet göstermektedir. 3M Türkiye; kişisel bakım, ev, hobi ve kırtasiye ürünleri, elektrik, elektronik, telekomünikasyon sistemleri, sağlık ürünleri, trafik güvenliği, grafik ve reklam çözümleri, işçi ve işyeri güvenliği çözümleri ve otomotiv, inşaat, kimyasal üretim gibi onlarca sektörde sunduğu endüstriyel ve kişisel ürünleriyle müşterilerine yaratıcı çözümler sunar.
1992 yılından bu yana Türkiye’de üretim yapan 3M, 2000 yılından itibaren faaliyete başladığı Çerkezköy fabrikasında, temizlik, kırtasiye, kişisel bakım, sağlık ve otomotiv sektörlerine yönelik ürünlerin yanı sıra, maskeler, filtrasyon ürünleri ve çocuk bezi yan bantları üretimi yapmaktadır. Türkiye’de üretilip öncelikle Türk pazarının ihtiyacına sunulan bu ürünler, aynı zamanda başta Avrupa ve Ortadoğu olmak üzere dünyada 40’a yakın ülkeye ihraç edilmektedir. 3M yüzyılı aşkın süredir uzmanı olduğu inovasyon gücüyle, Çerkezköy’deki üretim tesisine ARGE konusunda sürekli yatırım yaparak müşterileri için lokal çözümler üretmektedir.
3M Hakkında
3M bir asrı aşkın süredir yeni fikirler geliştirir ve bu fikirleri binlerce dahiyane ürüne dönüştürür. 3M’in yaratıcılığı teşvik eden işbirliği kültürü, hayatı kolaylaştıran çok çeşitli teknolojilere ilham verir. 3M icat etmekten hiçbir zaman vazgeçmeyen inovasyon şirketidir. 3M, yıllık 27 milyar dolarlık satış hacmi ve dünya çapında faaliyet gösterdiği 65'den fazla ülkede yaklaşık 80 bin kişiye istihdam sağlamaktadır.
ADA Yayıncılık Merkezi Ankara'da bulunan ADA YAYINCILIK sektörel yayın faaliyetlerinde bulunmaktadır.
ADCO Petrol Katkıları San ve Tic. A.Ş. 1977 yılında kurulan ADCO, petrol endüstri alanında özel kimyasalların tedariğini üstlenmiş ve yıllar içerisinde iş hacmini her geçen gün büyümüştür. Geniş ürün yelpazesi ve etkin dağıtım ağı sayesinde, ADCO şuan Türkiye dahil, BDT, Kafkaslar, Orta Asya, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgelerinde de faaliyet göstermektedir. Ofisleri ve depoları ile geniş dağıtım ağına sahip olan ADCO, uzman kadrosuyla hızlı ve etkin servis anlayışıyla, satış/pazarlama, dağıtım alanında hizmet vermektedir.
ADCO, petrol endüstrisinin tüm proseslerinde; sondaj, rafineri ve harmanlama işlemlerinde kullanılan kimyasalları ile geniş ürün yelpazesine sahiptir. Satışlarımızın büyük çoğunluğunu yağlayıcı ve yakıt katıklarından oluşmaktadır. Ayrıca yüksek performanslı yağlayıcı ve özellikle de savunma sanayi için özel ürünlerin tedariğini de yapmaktadır.
Kurulduğu günden bugüne sürekli gelişim içinde olan firmamız,
• EVONIK - Akma noktası düşürücü ve Viskozite indeks arttırıcı konusunda
• RHEINCHEMIE - Sanayii yağı katkıları konusunda
• ENI - Motor yağı katkıları konusunda
• PETROCHEMCARLESS-Özel kimyasallar (Hidrolik fren yağları vb.) konusunda
• UCM - Madeni yağ ve akaryakıt boyaları konusunda
• NYCO -Savunma sanayi yağların konusunda
• Antifriz paket katkıları
• Rafineri Kimyasalları konusunda çalışmaktadır.
Firmamız petrol şirketleri ve rafinerilere hammadde temini yapan ve katma değer üreten bir şirket olmakla beraber 2023 yılında müşterileri ve iş ortakları ile birlikte sektörün önde gelen firmalardan biri haline gelmeyi hedeflemiştir.
ÜRÜN GRUPLARIMIZ;
• Sanayi Yağı Katkıları
• Otomotiv Yağı Katkıları
• Rafineri Kimyasalları
• Sondaj Kimyasalları
• Antifriz Paket Katkıları
• Sentetik Baz Yağlar
• Yakıt ve Biyodizel Katkıları
• Yakıt ve Madeni Yağ Boyası
• Hidrolik Fren Sıvıları (DOT3-DOT4)
• Isı Transfer Sıvıları
• Savunma Sanayi Yağları
AEC KİMYA AEC Kimya, 1980 yılında endüstriyel su şartlandırma ürünleri ile faaliyet göstermeye başlayan , sektörün en eski ve köklü kuruluşlarından biridir.
1989 yılında Türkiye’deki ilk BenzoikAsiti üreten AEC Kimya zaman içinde piyasadaki ihtiyaçları görerek, 2000 yılında havuz suyu kimyasallarını da ürün portföyüne eklemiştir. AEC Kimya, başta Diversey olmak üzere birçok firmanın havuz suyu ve su şartlandırma ürünlerini fason olarak üretmektedir.
AEC Kimya gelişmekte olan ürün portföyü ile farklı sektörlere yönelik ürün üretimi gerçekleştirmektedir.
Havuz suyu kimyasalları,
buhar kazanı kimyasalları,
soğutma suyu kimyasalları,
kapalı devre kimyasalları,
reverseosmosis kimyasalları,
klor bazlı ürünlerin ve biyosidal ürünlerin üretimini ve satışını gerçekleştirmektedir.
Sahip olduğu mikser ve dolum hatları sayesinde yukarıda belirtilen ürünlere ek olarak her türlü sıvı deterjan üretimini gerçekleştirecek altyapıya da sahiptir.
Ayrıca, farklı sektörlere yönelik gelen taleplere AR-GE ve kalite kontrol laboratuvarı ile hizmetleri vermektedir.
Faaliyet alanları:
Havuz suyu kimyasalları üretimi, su şartlandırma kimyasalları üretimi ve deterjan üretimi
AK-KİM Kimya San. ve Tic. A.Ş. Türkiye’nin lider ve öncü kimyasal madde üreticilerinden Ak-Kim, Yalova ve Çerkezköy'de toplam 295,776 m2'lik bir alana kurulu, yüksek teknolojiye sahip çağdaş üretim tesislerinde uluslararası pazarın kalite onayını almış inorganik, organik kimyasallar ve tekstil yardımcı maddeleri ile kâğıt, beton ve yapı kimyasalları üretmektedir.
Yıllık 380 bin tonluk üretim kapasitesine sahip fabrikalarında, 100’ü aşkın farklı kimyasal maddenin üretimini yapan Ak-Kim, ‘kendi teknolojisi ile’ sodyum metabisülfit, amonyum persülfat, potasyum persülfat, monoklor asetik asit, dimetilasetamid, hidrojen peroksit, sodyum perkarbonat ve çeşitli tekstil maddelerinin üretimini gerçekleştiren ilk Türk kimya şirketidir.
Her zaman için tedarikçi ve müşterilerinin çıkarlarını korumayı prensip edinen, işbirliği ile karşılıklı gelişmeyi sürekli kılarak pazardaki konumunu her geçen gün daha da güçlendiren Ak-Kim, sahip olduğu geniş ürün yelpazesiyle bütün sanayi gruplarına hitap etmektedir. Şirketin müşteri grupları arasında, tekstil, metal, gıda, temizlik, su arıtım, kâğıt, ilaç ve diğer sektörler ile bu sektörlerdeki nihai üreticiler yer almaktadır. Yurtiçi piyasada farklı ürün gruplarında farklı pazar paylarına sahip olan Ak-Kim'in ürünler bazında %30'lardan %100'e kadar ulaşan pazar payları bulunmaktadır. İhracatı ise 5 kıtada yaklaşık 30 ülkeye yayılmış durumdadır. Yurt dışı satışları Kanada ve Avrupa Birliği ülkelerinden, Uzakdoğu’da Çin ve Güney Kore’ye dek uzanmakta olup, ihracatının toplam satışlardaki payı % 20 -25 arasındadır.
AKAY KİMYA   ANA ÜRÜNLER
● Yağ alıcılar
● Fosfatlama
● Kromatlama
● Asitle temizleme inhibitörleri
● Plastik ve metal alt yüzeyler için temizleyiciler
● Yağlayıcı maddeler
● Boya çürütücüler
● Boya sökücüler
● Paslanma önleyici yağlar
Pas Alma Kimyasalları
Meneviş Malzemeleri
Su Şartlandırma Ürünleri
Polüretan Malzemeleri
Hernon Ürünleri
Solventler
Teknik Kimyasallar
AKGÜL KİMYA Akgül Kolonya 1954 yılından bu yana Eskişehir'de faaliyet göstermekte; parfüm, çeşitli kozmetik, kişisel bakım ve temizlik ürünleri üretmektedir.
Daima Kaliteli malı, uygun fiyatlarla sunarak uzun yıllar müşterilerine hizmet vermeyi hedeflemektedir.
Kozmetik alanındaki birikimlerini ve uzun yıllara dayanan tecrübelerini genç ve dinamik yöneticileri ile geliştirmeye ve pekiştirmeye devam etmektedir. Kendi bünyesinde oluşturduğu AR-GE bölümü ve teknolojik donanımı ile herkese hitap etmektedir.
Firmamızın başarısındaki temel faktör; müşterilerine orjinal, özgün ve değerli ürünler sunmak, kalite ve standart devamlılığı ve müşteri memnuniyetini sağlamayı hedef alan temel politika ve kararlılığıdır.
Vizyonumuz: Uzman ve dinamik ekibi ile müşterilerine en yüksek iş performansını sunan, sistemini sürekli geliştiren, gelişmeleri izleyen değil bilfiil yanında olan, güvenilir, saygın ve tercih edilen bir kuruluş olmak temel vizyonumuzdur.
İlkelerimiz: Çalışanlar ve müşteriler ile karşılıklı saygı, itibar ve dürüstlük ise sırtımızı dayadığımız ilkelerimiz arasındadır.
Kalite Politikamız: Kalite bir yatırımdır ve biz bunun bilincindeyiz. Etkin takip ve kontrol sistemlerimiz ile yüksek verimlilik sağlayarak, işlerimizde minimum hata ve optimum sürati hedefliyoruz. Kalite güvencemizi, müşterilerimizin beğeni ve güvenini sürekli kılarak pekiştirmekteyiz.
ALFA VANA San. ve Tic. Ltd. Şti. SEKTÖRDEKİ İLK PNÖMATİK PASLANMAZ VANA ÜRETİCİSİ
Ülkemizde 1990’lı yılların başlarında, tekstil sanayii işkolunda faaliyet gösteren boyahanelerde otomatik kumandalı boyama makinaları kullanımının ve otomasyon uygulamalarının başlaması ile birlikte paslanmaz çelik pnömatik otomasyon vanalarına ihtiyaç duyulmaya başladı. Bu tür vanalar ise ancak yurtdışından temin edilebiliyordu. Alfa Vana Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 1992 yılında, yabancı marka vanaların ithalatı nedeniyle oluşacak döviz kaybını önlemek ve iç pazardaki talebi, yüksek kalitede yerli ürünler ile karşılamak amacıyla, bu tür vanaları üretmek üzere kuruldu.
Bugün, Alfa Vana bu amacına ulaşmış, geçmiş ve ürünlerini yurtdışına da satmaya başlamış durumdadır.
"GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ"
Başlangıçta sadece on-off tipteki vanaları ve flanşlarını üretirken, çeşitleri arasına emniyet valflerini, çekvalfleri, pislik tutucuları ve dip vanalarını katmış ve genişlettiği ürün yelpazesini çeşitli sanayi dalları için kullanıma sunmuş bulunmaktadır.
Ürünlerin kullanıcıları ise Tekstil, Arıtma, Kimya, Gıda, İçecek ve İlaç sanayii dallarında faaliyet gösteren işletmeler ile bu sektörlere makina, donanım ve otomasyon sistemleri sunan üretici kuruluşlardır.
"ÖNCE KALİTE ve DEVAMLI KALİTE"
Alfa Vana’nın üretim prensiplerinde kalite en önde yer almaktadır. Bunu sağlamak için ise kalite kontrol işlemleri hammadde girişinde başlamakta, bütün üretim safhalarında devam etmekte ve her bir ürünün tek tek kontrolü ile sonuçlanmaktadır. Kalite denetimi kullanıcılarla bilgi alışverişi yapılarak satış sonrasında da devam ettirilmekte ve bu bilgiler ürün geliştirmede kullanılmaktadır.
"YEDEK PARÇA GARANTİSİ"
Ürünlerin projelendirilmesi ve üretimi, tümü ile Alfa Vana’ya ait olduğu için en eski ürünler de dahil olmak üzere tüm çeşitlerin her türlü yedek parçası devamlı olarak stoklarda bulunmaktadır. Dolayısı ile ürünler için, kullanım sırasında yedek parça ve teknik servis desteği sorunu bulunmamaktadır.
ANALİTİKA LABORATUVAR VE PROSES KONTROL CİH. SAN. TİC. LTD. Analitika Laboratuvar ve Proses Kontrol Cihazları Sanayi Ticaret Limited Şirketi Temel Laboratuar Cihazları ve Proses Kontrol Cihazları konusunda satış ve satış sonrası servis vermektedir. Firmamız 2010 yılında 20 yıllık tecrübe birikimi ile kurulmuştur.
Firmamız özel sektör ve devlet kurumlarının kalite kontrol ve Ar-Ge laboratuvarlarının yanısıra pilot ve üretim ölçekli prosesler için de ekipman ve çözümler sağlamaktadır. Amacımız müşterilerimize aynı persfektifte çözümler sunmaktır. Vizyonumuz teknik deneyim ve becerilerimizi müşterilerimizin avantajına uygulamaktır. Hedefimiz ise teknik kararları iş kararları olan personellerimizin becerilerini geliştirmektir.
Pazardaki başarımız firmamızın gelişmiş idari filozofisi ve standardizasyonu ve teknolojinin verimli kullanımının bir sonucudur.
ARKEM Kimya San. Sektörünün önde gelen firmalarından Arkem Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. dökme ve ambalajlı kimyasalların tedarik, depolama ve dağıtımı alanlarında entegre bir biçimde hizmet vermektedir. Müşterisine yakınlığı, teknik anlayışı, problem çözmeye dayalı kaliteli hizmet anlayışı ve profesyonel kadrosu ile hem yerel pazarda hemde çeşitli komşu ülkelerde faaliyetine devam ederek aynı zamanda da bölgesel hareket etmenin bilinci ve sorumluluğu içerisinde davranmaktadır.
Şirketimizin kimyasal madde tedarik sektöründeki geçmişi 1987 yılına dayanmakla birlikte 1992 yılından itibaren Arkem Kimya adı altında fiili olarak hizmet verilmeye başlanmıştır. Bu dönem içerisinde elde edilen tecrübe ve teknik bilgiler ile diger dökme kimyasallar ve ambalajlı ürünler alanında da aktif olunmuştur.
1992 yılı sonunda 6 değişik kimyasal madde ile 16,000 metrik ton olan satışımız, 2000'lere gelindiğinde ise 22 değişik dökme kimyasal maddeye ve 180,000 metrik tonluk satış seviyelerine ulaşmıştır. Bugün ise 200’ün üzerinde değişik kimyasal madde ile 230,000 metrik tonluk satş seviyesine ulaşmış bulunmaktayız.
Şirketimiz bu dinamik yapısı içerisinde İstanbul'un en önemli iş merkezlerinden Maslak bölgesine yakın bulunmayı tercih etmiş ve gelecek yılları modern teknoloji ile donatılmış kendi binasına taşınarak karşılama yolunu seçmiştir.
Arkem Kimya temel olarak Boya, Yapıştırıcı, Mürekkep, Ambalaj, İlaç, Polyester, Polimer, Temizlik Malzemeleri, Tarım ve Tekstil endüstrilerinin başlıca ham maddelerini tedarik etmektedir.
Yerel pazarın yanısıra Balkanlar, Ortadoğu ve hatta bazı Kuzey Afrika ülkelerinden gelen kimyasal madde taleplerini yine kendi depolarından ve çağın koşullarına uygun bir şekilde hem ambalajlı hemde dökme biçiminde en seri halde gerçekleştirmektedir.
Arkem Kimya San. ve Tic. A.Ş., 1992 yılından bu yana vermekte olduğu hizmetlerini acentelik ilişkisi çerçevesinde Japonyanın önde gelen ticaret firmalarından "Sojitz UK Plc. Londra" ile sürdürmekte olup kimyasal hammadde tedariğinde ise herbiri kendi alanında seçkin Dünyanın önde gelen üreticileri ile çalışmaktadır.
Başlıcaları:
· Millenium Petrochemicals USA (a Lyondell Company)
· BP Chemicals Ltd., UK
· Eastman Chemicals USA
· Arkema, France
· Petrogal S.A., Portugal
· Sasol Solvents, South Africa
· Sasol Surfactants, Germany & Italy
· Shell Chemicals, Europe
· Ineos, UK
· Kurraray, Japan
Ürünlerimiz ise;
· Monomerler
· Alkoller
· Aromatik / Alifatikler
· Esterler
· Glikoller
· Glikol Etelers
· Ketonlar
· Yüzey Aktif Maddeler
Depolama alanında lojistik hizmetini en üst seviyede tutmayı kendisine amaç edinen şirketimiz gümrüklü ve gümrüksüz depolama alanları ile Marmara bölgesinin endüstriyel alanda kilit noktası olan Gebze – Dilovası bölgesinde bulunan Altıntel Tank Terminali ile uzun vadeli anlaşmalar çerçevesinde çalışmaktadır. Bu sayede pazarın taleplerini en uygun koşullar altında ve en hızlı şekilde çözebilmektedir. Öte yandan Avrupa ve Anadolu yakası antrepolarımız üzerinden Performans Kimyasalları bölümümüze ait kimyasal maddelerin dağıtımı gerçekleştirilmekte ve özellikle İstanbul'un her iki yakasına dağılmış bir çok kullanıcıya direk ve kolay ulaşım olanağı sağlanmıştır.
Tüm bu anlayışların yanında hizmetlerimizde çevre duyarlılığına da dikkat en üst seviyede sarfedilmekte olup taşımalarında da aynı anlayışa sahip olan firmalar tercih edilmektedir.
Bu anlayış ile gelecek için hedefimiz; bölgesinin en iyi ve en geniş kimyasal madde portföyüne ve modern lojistik altyapısına sahip bir kimyasal madde dağıtım firması olmak ve kendisini sürekli gelişime açık tutarak önderliğini devam ettirmektir.
 1 2 3 4 5 6 >  Last ›